Говорят, что Грызлов в Киеве, а Порошенко в Тернополе

В Киев прибыл полномочный представитель президента России в Трехсторонней контактной группе по кризису на Донбассе Борис Грызлов, который приземлился в Борисполе на Ту-204 из президентского авиапарка Российской Федерации. И это при закрытом небе с Россией.

Читаю одного з політичних експертів. Приліт в Україну Гризлова - це, виявляється, велетенська перемога Порошенка! В чому перемога? Та все просто: Гризлов прилетів - а Порошенко взяв і поїхав у Тернопіль. І не став зустрічатися з представником окупантів! Гризлов прийшов на Банкову - а Президента немає! Ну що ж робити? Довелося йти і зустрічатися з Кучмою. Ось як Порошенко обдурив клятих москалів!
Нагадаю: експерт - близький до Банкової, його коментар централізоано розтиражували по всьому пулу видань. Тепер, напевне, потрібно очікувати на офіційне звернення Президента до українського народу з приводу видатної дипломатичної перемоги?

Ну ви собі це уявляєте? "Петре Олексійовичу! Тут телефонують із бюро перепусток. До вас якийсь Гризлов. Гриз-лов... Диктую по літерах: Гриша - Рома - Ымыяхтунг - Зіна - Лєна - Олег - Володя...

Гризлов...Борис В'ячеславович... Хто такий Ымыяхтунг? Чорт його знає. Я інших слів на И не знаю. Так що з Гризловим? Впускати?"

І Порошенко, лукаво усміхаючись, каже: "Скажіть йому, що мене нема. Що я захворів... Ні, краще скажіть, що я відбув із важливим візитом (блін, де він мене точно не знайде?) у Тернопіль... Будемо відзначати важливу дату і покладати квіти... Яку дату? Виберіть щось самі із Вікіпедії - що там у нас? Відкриття першої дискотеки у Лос-Анджелесі... 97-річчя Декрету про продрозверстку... День народження Аріеля Шарона..." - і сам чорним ходом, через знамениті печерські катакомби - геть з міста.

А далі уявіть собі тернопільського губернатора Степана Барну. Який сидить у кабінеті, думаючи, що ще зробити для покращення добробуту тернополян. І тут відчиняються двері і на порозі стоїть САМ!!! І каже: "Степане! Я тут у тебе трішки пересиджу, доки Гризлов поїде. Бутербродів якихось наріжеш? Чай маєш? Треба велику геополітичну комбінацію прокрутити! Від нас сьогодні залежить доля Мінських домовленостей. І доля світу. Так що потерпи мене півдня у своєму кабінеті".

Судячи з логіки експерта, все відбувалося приблизно таким чином. І далі Гризлов повертається з порожніми руками у Москву. Розлючений Путін, зрозумівши, як його обманули, наказує кинути бідаку в тюрму і з горя пише заяву про добровільну відставку...

Вибачте, я не розумію: а на кого подібна лапша розрахована? І хтось у такі версії вірить?

Константин Бондаренко

Целей у визита несколько. Самая понятная - формальная встреча с Леонидом Кучмой. Как сообщила пресс-секретарь второго президента Украины Дарка Олифер, на вчерашней встрече обсуждали подготовку к встрече в Минске, что назначена на вторник.

"Грызлов приехал встречаться не с Кучмой, а с Порошенко. Считайте, произошла встреча с Путиным тет-а-тет: Москву интересует, есть ли в Раде в ближайшее время 300 голосов под резонансные изменения в Конституцию, чтобы определиться с дальнейшими сценариями", утверждает политолог Вадим Карасев. - На самом деле, голоса в Раде наберутся - это своеобразный тест для Порошенко, и он настоит на голосовании".

Эксперты говорят, что если Рада действительно наберет 300 голосов, то ДНР и ЛНР придется отменить местные выборы, которые назначены на февраль, а затем провести их по украинским законам и под эгидой ОБСЕ.

вКонтакте | в FaceBook | в Одноклассниках | в LiveJournal | на YouTube | Pinterest | Instagram | в Twitter | 4SQ | Tumblr | Telegram

All Rights Reserved. Copyright © 2009 Notorious T & Co
События случайны. Мнения реальны. Люди придуманы. Совпадения намеренны.
Перепечатка, цитирование - только с гиперссылкой на https://fromdonetsk.net/ Лицензия Creative Commons
Прислать новость
Reklama & Сотрудничество
Сообщить о неисправности
Помочь
Говорит Донецк