Письмо матери террориста из Макеевки

На почту упало письмо от Ирины Онуфрак, озаглавленное "Я-МАМА "ТЕРРОРИСТА" Вам или Вашим коллегам, интересна информация о дальнейшей судьбе матери "террориста№1"(Макеевка,Донецкая область)? Если да, я перешлю. Онуфрак И.В. ПОМОГИТЕ, МЕНЯ ЛИШАЮТ ИМУЩЕСТВА"

Однажды мышь заметила, что хозяин фермы поставил мышеловку.
Она рассказала об этом курице, овце и корове. Но все они отвечали: "Мышеловка - это твои проблемы, к нам она никакого отношения не имеет!".
Чуть позже в мышеловку попалась змея - и укусила жену фермера.
Пытаясь ее излечить, жене приготовили суп из курицы. Потом зарезали овцу, чтобы накормить всех, кто приехал навестить больную. И, наконец, закололи корову, чтобы достойно накормить гостей на похоронах.
И все это время, мышь наблюдала за происходящим через дырочку в стене и думала о вещах, которые ни к кому никакого отношения не имеют!

С учетом того, что постановлению о наложении ареста в материалах уголовного дела непосредственно предшествует справка из Реестра прав собственности на недвижимое имущество, в соответствии с которой собственником домовладения является свидетель в настоящем деле Онуфрак Ирина Васильевна (т.25, л.д.378), то данное постановление противоречит логике процессуального документа, вынесено безосновательно, с грубыми нарушениями уголовно-процессуального законодательства…

В случае надлежащей проверки материалов дела прокурором, постановление следователя Алексеева А.А. о наложении ареста, как вынесенное незаконно, не должно было остаться без реагирования. Однако указанное нарушение законодательства прокурором своевременно, при проверке дела, не выявлено, меры реагирования не приняты…

Кроме этого, поскольку постановление следователя Алексеева А.А. не только нарушает права граждан, но и вынесено с превышением служебных полномочий, то суд первой инстанции был обязан, в соответствии с требованиями ст.ст. 232, 340 УПК Украины, при обнаружении нарушения прав граждан и других нарушений закона, допущенных при производстве дознания, досудебного следствия или при рассмотрении дела нижестоящим судом, вынести по данному факту частное определение (постановление)…

Из очень путаного текста сложно что-то понять. Судя по всему пишет мать Дмитрия Онуфрака, который в сентябре прошлого года был признан организатором терактов, которые произошли в Макеевке в январе прошлого года и получил 15 лет.

Дело в том, что суд постановил также конфисковать у него все имущество, которое Ирина считает своим. Или наоборот, арестованное на время следствия имущество, принадлежавшее Ирине, задержано неправомерно?

Комментарии

Punk_UnDeaD
Не в сети
Регистрация: 07/12/2009

ну и каково это, быть матерью террориста

Zames
Не в сети
автор
Регистрация: 12/07/2009

У матері макіївського терориста судді відібрали будинок

Сьогодні, 27 вересня, Вищий спеціалізований суд України з розгляду кримінальних справ залишив у силі вирок Центрально-міського суду Макіївки і апеляційного суду Донецької області щодо макіївських підривників - Дмитра Онуфрак і Антона Волошина. Перший отримав 15 років з конфіскацією майна, другий - 8 років без конфіскації.
При цьому виявилося, що було відібране майно, що належало не терористові, а його матері Ірині Онуфрак - будинок за адресою м.Макіївка, Ашхабадська, 42. Про це вона особисто повідомила Gazeta.ua. При оголошенні вироку була присутня її родичка.

"Суд все залишив без зміни, в тому числі не скасував конфіскацію мого майна - будинку. Хоча я - не підсудна, не засуджена, не підозрювана, а свідок. Вважаю, що в своїх брудних цілях влада наплювала на мої конституційні права. А судді просто виконують замовлення влади, тому що не побачити явні порушення люди з великим професійним досвідом і освітою не можуть. Вважаю, мене покарали за те, що я не змирилася, брикалася і доводила, що хлопців підставили, звинувативши в такому серйозному злочині як тероризм", - розповіла Ірина Онуфрак.

Нагадаємо, 20 січня 2011 року в м. Макіївці, біля будівель "Макіїввугілля" та торгового центру сталися вибухи. Зловмисники вимагали від "відомих в Макіївці людей" 4,2 млн. євро. СБУ Донецької області порушила кримінальну справу за ч.2 ст.258 Кримінального кодексу України (теракт). Розшукували двох чоловіків 30-40 років, чиї фотороботи поширили через ЗМІ.

Але за підозрою в причетності до скоєння вибухів були затримані двоє вчорашніх студентів - Дмитро Онуфрак і Антон Волошин. Обидва обвинувачених притягалися за статтею тероризм, а Онуфрак ще й у скоєнні розбійного нападу на водія таксі з метою пограбування та замах на вбивство. Надалі звинувачення в замаху апеляційний суд змінив на "нанесення тяжких ушкоджень". Але на сукупному покаранні це не відбилося. Суд зобов'язав засуджених відшкодувати матеріальний збиток, нанесений потерпілим від вибухів на загальну суму 373 тисячі гривень. До того ж Онуфрак повинен заплатити ще 52 тисяч таксистові, на якого був скоєний розбійний напад.

Головний "терорист" Дмитро Онуфрак зізнався у нападі на таксиста. Однак, заявив, що не причетний до тероризму. За його словами, конверт з невідомим йому вмістом (де опинився лист вимагачів) він отримав від невідомого чоловіка і погодився передати за нагороду в 200 грн.

В ході досудового слідства слідчим СБУ в Донецькій області було складено постанову про накладення арешту на домоволодіння матері Дмитра в Макіївці. З 5 березня 2011 року господиня будинку не могла їм користуватися, в серпні будинок обікрали. У касаційній скарзі Онуфрак говорилося, що судами першої та другої інстанцій було порушено право власності на майно свідка Ірини Онуфрак.

"Мій син був безробітним, він тільки закінчив інститут, - нагадала Ірина Онуфрак. - Я віддала за цей будинок всі свої заощадження, все життя чесно працювала і продовжую трудитися. За цей будинок я заплатила близько 10 тисяч доларів, і в мене забрали його разом з усім, що там було - апаратурою, меблями, телевізором. Спочатку однією з версій СБУ була та, що я, практикуючий лікар дерматолог, займалася тим, що тягала складові частини вибухівки для сина і була членом терористичної організації. Після одного з допитів я потрапила до лікарні з гіпертонічною кризою і нервовим зривом. Працівники СБУ також тиснули на медиків, щоб ті мене виписали зі стаціонару. Зам. начальника слідства змушував мене підписати липовий протокол. А коли я відмовилася віддати ключі від будинку, цей чоловік сказав: "Ви пошкодуєте. Можна зайти сюди свідком, а вийти обвинуваченою". У моєму будинку вже після декількох обшуків "раптом" був знайдений тротил, який чомусь не помітили раніше, і тому я впевнена, що докази були сфабриковані з метою розкрити гучну справу, моя родина була принесена в жертву, а зі мною поквиталися за мої заяви".

Тетяна ЗАРОВНА

http://gazeta.ua/articles/life/_u-materi-makijivskogo-terorista-suddi-...

Zames
Не в сети
автор
Регистрация: 12/07/2009

МОЙ "ИЗНАСИЛОВАННЫЙ" ДОМ

вКонтакте | в FaceBook | в Одноклассниках | в LiveJournal | на YouTube | Pinterest | Instagram | в Twitter | 4SQ | Tumblr | Telegram

All Rights Reserved. Copyright © 2009 Notorious T & Co
События случайны. Мнения реальны. Люди придуманы. Совпадения намеренны.
Перепечатка, цитирование - только с гиперссылкой на https://fromdonetsk.net/ Лицензия Creative Commons
Прислать новость
Reklama & Сотрудничество
Сообщить о неисправности
Помочь
Говорит Донецк